Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Штип
 • Струмица
 • Кочани
 • Радовиш
 • Прилеп
 • Велес
 • Куманово
 • Кавадарци
 • Гостивар
 • Охрид
 • Гевгелија
 • Свети Николе
 • Струга
 • Кичево
 • Пробиштип
 • Виница
 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Едукативни центри
 • Фондации
 • Сојузи
 • Културни Асоцијации
 • Еколошки Друштва
 • Спортски Клубови, Асоцијации И Федерации
 • Комори
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Жени - Организации
 • Животна Средина - Планирање, Советници И Заштита
 • Консалтинг
 • Сос (С.О.С.) - Телефони
 • Риболовни Друштва
 • Пензионери - Здруженија
 • Ловечки Друштва
 • Психолошко Советувалиште За Деца И Младинци
 • Културни Центри
 • Заштита На Животни - Друштва
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здруженија


Уникум-кос


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Феријален сојуз на Македонија


 • Адреса: Пролет 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фимејл Фитнес Фектори-3 Ф


 • Адреса: Маршал Тито 141
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Единство


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 97
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форестер хантинг-Forester hunting


 • Адреса: с.Зелениково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фото клуб


 • Адреса: Титова Митровачка 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Франкофонски круг


 • Адреса: Коста Новаковиќ 46-1/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фрескириноре


 • Адреса: Ристо Оџаклиески 2
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаемус


 • Адреса: бул.Јане Сандански 109
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хармоничен свет


 • Адреса: Солунска 239
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепар центар


 • Адреса: Цар Самоил 197
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херои на Македонија


 • Адреса: Македонија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хопс-опции за здрав живот


 • Адреса: Христо Смирненски 48-1/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотам


 • Адреса: Партизанска 1-2/57
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Храброст


 • Адреса: Боро Џони 6
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Храбро срце


 • Адреса: Партизанска 9 лам.1/12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хуманост


 • Адреса: Призренска 50/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хуманост


 • Адреса: Бранислав Нушиќ 13-1/17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Целор


 • Адреса: Кеј 8-ми Септември 7
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за европска граѓанска иницијатива


 • Адреса: Љупчо Сантов 6
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 52 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 114 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи