Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кочани
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Фондации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Кочани

Авена


 • Адреса: Стамен Манов 34
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андра Грин


 • Адреса: с.Видовиште
 • Место: Кочани

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Братство И Солидарност


 • Адреса: Климент Охридски 8
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7572 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Доброволно противпожарно друштво


 • Адреса: ул.302 2
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7571 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глувонемите


 • Адреса: Гоце Делчев 7-а
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица


 • Адреса: Гоце Делчев 7-а
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златна кошница


 • Адреса: Павлина Вељанова 10
 • Место: Кочани

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јунајтед Јут


 • Адреса: Димитар Влахов 2-а/17
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинолошко Друштво Осогово


 • Адреса: Борис Трајковски 92/1
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мобилност


 • Адреса: Гоце Делчев 7-а
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мултиактив Клуб


 • Адреса: Сремска 51
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола Мантов


 • Адреса: Гоце Делчев 6
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Одбор за здрав живот во Кочани


 • Адреса: Лазар Андонов 64
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7571 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општински спортски актив


 • Адреса: Никола Вапцаров 10
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7572 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Светла иднина


 • Адреса: Евлија Челебија (Вељко Влаховиќ) 46
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7571 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сојуз за спорт и рекреација на инвалиди - Кочани


 • Адреса: Гоце Делчев 7-а
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фондација Единство


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 97
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за европска граѓанска иницијатива


 • Адреса: Љупчо Сантов 6
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Понудата на кредити се затегнува додека банките во регионот внимателно ја набљудуваат експанзијата поради загриженост околу профитабилноста, наведува ...
сите 52 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи