Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Спортски клубови, асоцијации и федерации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Академија Пандев


 • Адреса: Народен Фронт 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7616 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еврохаб агенда


 • Адреса: Мајка Тереза 7-3/17
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7616 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за обнова и развој на с.Смоларе


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7639 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица


 • Адреса: Маршал Тито 180
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илинден Радово


 • Адреса: с.Радово 173
 • Место: Струмица

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Империа Фешн Принц


 • Адреса: Боро Џони 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јо-јо кидс


 • Адреса: Гоце Делчев 9
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кадро-Типос


 • Адреса: Маршал Тито 42
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кво Вадис Ад Астра


 • Адреса: 24-ти Октомври 7-1/4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комон Сенс


 • Адреса: 11-ти Октомври 19
 • Место: Струмица

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

К1 Арена Рашо


 • Адреса: Климент Охридски 10-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Легионер


 • Адреса: Ѓуро Салај 1-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7616 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магнус Доминус


 • Адреса: Братство Единство 51
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маратон


 • Адреса: 22-ри Декември 23
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медија инфонет


 • Адреса: Младинска 203/10
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мир Слобода и Солидарност


 • Адреса: с.Муртино 151
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7624 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младост


 • Адреса: с.Ангелци 160
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мото клуб МБВ


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планетум еколошко друштво Струмица


 • Адреса: 22-ри Декември б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7616 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Размислиувај различно


 • Адреса: 24-ти Октомври лок.19
 • Место: Струмица

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Понудата на кредити се затегнува додека банките во регионот внимателно ја набљудуваат експанзијата поради загриженост околу профитабилноста, наведува ...
сите 52 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи