Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Велес

Градски Камерен Оркестар


 • Адреса: Лазо Трпковски 44
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за спорт и рекреација на инвалиди


 • Адреса: Алексо Демниевски 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви и наглуви


 • Адреса: Алексо Демниевски 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалиди на трудот и корис. на инв. пензија


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 13:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на лица заболени од церебрална парализа


 • Адреса: Трајко Панов 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепите-Велес


 • Адреса: Алексо Демниевски 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на финанансиски работници


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 82/4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на цивилни инвалиди


 • Адреса: Алексо Демниевски 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на цивилни инвалиди од војна


 • Адреса: Алексо Демниевски 3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јама Шан


 • Адреса: Алексо Демниевски 19
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коста Солев Рацин


 • Адреса: Алексо Демниевски 11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонски Спасител


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 34
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Општински одбор на сојузот на борците од Македонија


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за Кинезиологија


 • Адреса: Методија Андонов (Енгелсова) 4/1-10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеќерче - Лилипоп


 • Адреса: Пирин Планина 14
 • Место: Велес

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 49 | | | веќе видена

Од први декември официјално евтината тарифа се врати кај домаќинствата. Кај нас во Македонија сите броила се дигитални, но не значи дека секое дигитално броило ...
сите 116 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи