Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Биди Фит И Активен


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весело Штурче


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 6/3
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гласен текстилец


 • Адреса: Пролетерска 42
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Двојна Надеж


 • Адреса: Солидарност 5/1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Динамо Ротор


 • Адреса: Иво Лола Рибар 78
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еко Смарт


 • Адреса: с.Стар Караорман
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еснаф


 • Адреса: ГТЦ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заедница на инвалидски организации


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заедно Понатаму


 • Адреса: Пробиштипска 19
 • Место: Штип

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за Македонско-Бугарско пријателство


 • Адреса: Ванчо Прке 33
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 20:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на борците на НОБ


 • Адреса: Васил Главинов 4-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви и наглуви


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалиди-Пријателство


 • Адреса: Ванчо Икономов 5
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалидски пензионери на општина Штип


 • Адреса: Борис Кидрич 12
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на лица со телесен инвалидитет-Мобилност


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на мултиетничко општество за човекови права


 • Адреса: Страшо Пинџур 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на правата на ромите


 • Адреса: Битолска 3
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на самохрани мајки Аурора


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепите лица


 • Адреса: Сутјеска 43-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ино Тех Клуб


 • Адреса: Борис Крагер 16/6
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 114 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи