Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Пробиштип

Грит


 • Адреса: Нада Михајлова 34
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на инвалиди на трудот


 • Адреса: Павел Шатев б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на медицински сестри и техничари


 • Адреса: Јаким Стојковски 44
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Народна техника


 • Адреса: Никола Карев 21
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Организација на жените


 • Адреса: Доне Божинов 24
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Подобра Иднина


 • Адреса: Тодор Александров (Салвадор Аљенде) 3/13
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчела-Здружение на одгледувачи на пчели


 • Адреса: Миро Барага б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 88 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската автомобилска индустрија сака креаторите на политиката на континентот да смислат подобра индустриска стратегија, како и ...
сите 15 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

На работниците им се исплаќаат и надоместоци за храна и превоз и низа други стимулативни додатоци за работни резултати и продуктивност. „Томи“ оваа година на ...
сите 3 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 20 | | | веќе видена

На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
сите 19 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи