Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аманет


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 21/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анастасија центар


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 61 кат 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација 615


 • Адреса: нас.Кланица 5/17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биосфера


 • Адреса: Димо Хаџи Димов 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

БИП - инвалидска организација Битола


 • Адреса: бул.1-ви Мај 268
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Игнација, пчеларси сојуз


 • Адреса: Фуштани 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дата песнопој


 • Адреса: Никола Русински 7-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Живот со предизвици


 • Адреса: Боривое Радосавлевиќ 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 13:30

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Збирка на реткости Филип


 • Адреса: с.Крклино
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение за македонско-германско пријателство


 • Адреса: Климент Охридски 35 лам.4 кат 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви-Битола


 • Адреса: нас.Карпош б.б., п.фах 146
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица-Битола


 • Адреса: нас.Карпош б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на феријалци


 • Адреса: Маршал Тито 91
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на Македонците од Егејскиот дел


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златно Перо


 • Адреса: Кленоец 15
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 10:00 до 20:00 • Сре од 10:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Имка младинска асоцијација


 • Адреса: Петар Петровиќ Његош 128/16
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Институт за истражување и европски студии


 • Адреса: Орде Чопела 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коала-македонско-австралиско пријателство


 • Адреса: Христо Ботев 24-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Креативен Центар за Млади


 • Адреса: Христо Ботев 30
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Македонска фризерска асоцијација


 • Адреса: Нико Фундали 20/35
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 52 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 114 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи