Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Едукативни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Прилеп

Актив Зон


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велосипед 2015


 • Адреса: Браќа Ламески 19-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска организација на глуви и наглуви


 • Адреса: Стеван Апостолоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Чет од 07:30 до 15:30 • Пет од 18:00 до 22:00 • Саб од 10:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Друштво за наука и уметност


 • Адреса: Марксова б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 01:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Занаетчиска комора


 • Адреса: Републиканска 46
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на јавни службеници


 • Адреса: Маршал Тито 24-3/5
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на лица со телесен инвалидитет-Мобилност


 • Адреса: Стеван Апостолоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на родители на деца заболени од церебрална парализа-Прилеп


 • Адреса: Стеван Апостолоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 14:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица


 • Адреса: Стеван Апостолоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинолошко друштво


 • Адреса: Бизнис Центар лок.77
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 19:00 до 22:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коалиција СЕГА


 • Адреса: Цар Самоил 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манки џеј


 • Адреса: Страшо Пинџур 15
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мечкари


 • Адреса: Самоилова 7-5/4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младински Совет


 • Адреса: Јоска Јорданоски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ромска солза


 • Адреса: Круме Волнароски 115
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Светлина


 • Адреса: Борка Левата 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Понудата на кредити се затегнува додека банките во регионот внимателно ја набљудуваат експанзијата поради загриженост околу профитабилноста, наведува ...
сите 52 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи