Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Гостивар

Адексам


 • Адреса: Кочо Зози 4
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асоцијација за демократска иницијатива Гостивар


 • Адреса: Браќа Гиноски 61 кат 3
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бизнис Лига на Р.Македонија


 • Адреса: Васил Василевски 8
 • Место: Гостивар

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вен ин трабал


 • Адреса: Сретко Крстески 50
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дијабет-Вардар


 • Адреса: Ристо Оџаклиески б.б.
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на родители на деца заболени од церебрална парализа


 • Адреса: Сретко Крстески 63
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иницијатива За Прогрес


 • Адреса: Никодин Симоновски 15
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исламска Младина 2005


 • Адреса: Панче Попоски 92
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Литерас


 • Адреса: Браќа Гиноски б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младински Форум Дебреше


 • Адреса: с.Дебреше
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7473 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

О2 Артс


 • Адреса: с.Добридол
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7471 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Атанас


 • Адреса: с.Железна Река
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7489 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тунинг Шоу


 • Адреса: ул.300, с.Чегране 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фрескириноре


 • Адреса: Ристо Оџаклиески 2
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 88 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската автомобилска индустрија сака креаторите на политиката на континентот да смислат подобра индустриска стратегија, како и ...
сите 15 | | | веќе видена

На работниците им се исплаќаат и надоместоци за храна и превоз и низа други стимулативни додатоци за работни резултати и продуктивност. „Томи“ оваа година на ...
сите 3 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 21 | | | веќе видена

На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
сите 19 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи