Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Куманово

Беса 2003


 • Адреса: 11-ти Октомври 17-2/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дај Каст Клуб


 • Адреса: ул.100 бр.153
 • Место: Куманово

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Доверба


 • Адреса: Тоде Думба 100-2/14
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7511 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Живот


 • Адреса: с.Тромеѓе
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Занаетчиска комора


 • Адреса: Гоце Делчев 71
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви и наглуви – Куманово


 • Адреса: Братство Единство 16
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица Куманово


 • Адреса: Братство Единство б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крепост


 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Народна техника


 • Адреса: Тане Георгиевски 25
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Национален ромски центар


 • Адреса: Доне Божинов 11/5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порака наша


 • Адреса: Бајрам Шабани б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сојуз за спорт и рекреација на инвалиди-Мобилност


 • Адреса: Доне Божинов 24-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Среќно детство


 • Адреса: Народна Револуција 56/1
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уникум-кос


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фото клуб


 • Адреса: Титова Митровачка 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 49 | | | веќе видена

Од први декември официјално евтината тарифа се врати кај домаќинствата. Кај нас во Македонија сите броила се дигитални, но не значи дека секое дигитално броило ...
сите 116 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи