Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Струга

Езерка-Сојуз на жени


 • Адреса: Градски пазар кат 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на глуви и наглуви лица


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на граѓани за афирмација на влашката култура и традиција ПУНТЕ-Струга


 • Адреса: Партизанска 31-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на слепи лица-Струга


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на трудови инвалиди


 • Адреса: Пролетерски Бригади 55
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на Хрватите во РМ


 • Адреса: Струшки Кепенци 23-а/1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кажи Добро-Сеј ОК


 • Адреса: с.Лабуништа б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7489 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малесија


 • Адреса: Пабло Неруда 3
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Храбро срце


 • Адреса: Партизанска 9 лам.1/12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 88 | | | веќе видена

На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
сите 44 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

На работниците им се исплаќаат и надоместоци за храна и превоз и низа други стимулативни додатоци за работни резултати и продуктивност. „Томи“ оваа година на ...
сите 3 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи