Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Здруженија во Кавадарци

Аеро клуб Витачево


 • Адреса: Вишешница 12
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аквила


 • Адреса: Беласица 3
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Донирај компјутер


 • Адреса: Браќа Хаџи Тефови 38
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еко Живот


 • Адреса: бул.Македонија 7-1/8
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ж'Та


 • Адреса: Сремски фронт 13-А
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение на граѓани-Зона


 • Адреса: Благој Крстиќ б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 13:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение чекор кон Европа


 • Адреса: Благој Крстиќ 3-а
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здружение Винотек


 • Адреса: 7-ми Април 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЗГ Панчелито


 • Адреса: 7-ми Април 2
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Планинарско спортско друштво ОРЛЕ


 • Адреса: Вишешница б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прогресс Плус


 • Адреса: Ресавска 22
 • Место: Кавадарци

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сциенциа Нова


 • Адреса: Моша Пијаде 10-1/13
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тиквешија


 • Адреса: Шишка б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7575 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тиквешки Лозаро-Овоштари


 • Адреса: Игман 10
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 52 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 114 | | | веќе видена

Маринис Стратопулос ќе биде уште четири години член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Скопје. Гувернерката на Народната банка, Анита Бежоска Ангеловска ...
сите 8 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи