Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
 • Ohrid
 • Struga
 • Skopje
 • Stip
 • Kicevo
 • Debar
 • Tetovo
 • Makedonski Brod
 • Strumica
 • Prilep
 • Veles
 • Mavrovo
 • Kumanovo
 • Vinica
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Krusevo
 • Gevgelija
 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Macedonian eastern orthodox churches
 • Monasteries
 • Non-secular religious associations
 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sveto Blagovestenie


 • Address : Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta Bogorodica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta Bogorodica


 • Address : s.Novo Zmirnevo
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7548 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta Bogorodica (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodoca/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voskresenie/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voskresenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voskresenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Address : s.Benche
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Address : s.Trebovle
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Address : s.Creshnevo
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie (Voznesenie)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie Gospodovo (Voznesenie Gospodovo)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie Hristovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zeni Mironosici/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 25 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 81 | | | веќе видена

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel