Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Stip

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Bregalnicka pravoslavna eparhija


 • Address : Tosho Arsov 1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odsekuvana na glavata na Sv.Jovan Krstitel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soboren hram-Sv.Kliment Ohridski


 • Address : Sremski Front
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Nikolaj (Sv. Nikolaj)


 • Address : Tosho Arsov 3
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Nikola (Sv.Nikola)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Petka (Sveta Petka)


 • Address : Sremski Front b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : Krste Misirkov 1 b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Argangel Mihail Glavatov


 • Address : Rajko Zhinzifov b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Atanasie Veliki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Bogorodica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Bogorodica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Car Konstantin i Carica Elena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Dimitrij/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Ilija


 • Address : nas.Tri Cheshmi
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7561 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00 • Sat - Sun from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Jovan Krstitel


 • Address : Zapadna strana na Isarot
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 128 | | | веќе видена

Македонските граѓани и штедат, ама и сакаат да се задолжуваат во банка. Што е и сосема нормално, бидејќи во спротивно долги години не би можеле да дојдат до ...
сите 62 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 74 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel