Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Kavadarci

St. Prepodobna Paraskeva (Sveta prepodobna Paraskeva)


 • Address : Cvetan Dimov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Dimitrija (Sv. Dimitrija)


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Dimitrija-Temple (Sv. Dimitrija-Hram)


 • Address : Gjuro Gjakovikj b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : Boro Vatashki
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7576 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Troica


 • Address : Proleterska, s.Rosoman b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7565 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveta Bogorodica


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7576 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 123 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 36 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 45 | | | веќе видена

Лебот од брашно „Т-500“ во иднина ќе чини 59 динари, јавуваат српските медиуми. Оваа цена ќе важи од први јули. Досега лебот чинеше 54 динари. Да потсетиме, ...
сите 33 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel