Webpage

1. WEB PRESENTATION WITH PRIORITY

 

 • High priority in the listing for the relevant activity

 • Complete company contact information

 • Company logo (850x312 px, JPG, PNG format)

 • COVER Photo (850x312 px, format JPG, PNG)

 • Brief profile of the company (up to 1000 characters) in Macedonian, Albanian and English

 • Pictures of your products or current offers with a link to your website, fb profile or Instagram profile (maximum 22 photos, up to 1MB)

 • Up to 10 icons (symbols) - icons description

 • Working hours

 • Example

 • Price: 180 euros per year + VAT

 • Additional options: Highest priority in a specific activity (first position) + 90 euros per month + VAT

 

2. BANNERS

See the positions here.

 

 

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 108 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 58 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 45 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel