Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Kratovo

St.Precista Bogorodica (Sv.Precista Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Jovan Krstitel


  • Address : Josif Daskalov 61
  • Place: Kratovo
  • Distance: ≈7545 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel