Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krusevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Krusevo

St.John the Baptist (Sv.Jovan Krstitel)


 • Address : Nikola Gjurkovikj b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Fri from 07:00 to 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Petka Rimjanka (Sv.Petka Rimjanka)


 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Bogorodica


 • Address : Mishe Eftim b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Troica


 • Address : Pitu Guli b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7528 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 75 | | | веќе видена

Инфлацијата мерена преку индексот на трошоците на животот во мај 2024 година, во однос на април 2024 година изнесува 0.9 отсто, објави Државниот завод за ...
сите 52 | | | веќе видена

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 15 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Само една недела не дели од календарското влегување во лето, а веќе на почетокот на јуни влеговме во метеолошкото лето. Но, наместо сончеви топли денови, има ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel