Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Gevgelija

St.Atanas (Sv.Atanas)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Cyril and Methodius (Sv.Kiril i Metodij)


 • Address : Risto Farshinin b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Konstantin i Elena (Sveti Konstantin i Elena)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Spas (Sv.Spas)


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Американската министерка за финансии Џенет Јелен ги предупредува банкарите и технолошките директори дека употребата на вештачката интелигенција (AI) во областа ...
сите 34 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 81 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel