Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Struga

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bogojavlenie (Vodici)


 • Address : s.Vevchani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7490 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nativity of the Blessed Virgin Mary (Rozdestvo na Sveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nativity of the Virgin Mary (Rozdestvo na Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Vevchani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prepolovenie (Sveta Sreda)


 • Address : s.Vevchani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7490 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presveta Bogorodica


 • Address : s.Podgorci
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7490 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presveta Bogorodica (Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Atanasij (Sv. Atanasij)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Atanasij (Sv. Atanasij)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Atanasij (Sv. Atanasij)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Atanasij (Sv. Atanasij)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Paraskeva (Sveta Paraskeva)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Sava i Sveta Varvara (Sv. Sava i Sveta Varvara)


 • Address : s.Vevchani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7490 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Archangel (Sv.Arhangel)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Archangel (Sv.Arhangel)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Archangel Michael (Sv. Arhangel Mihail)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Archangel Michael i St. Martirij (Sv. Arhangel Mihail i Sv. Martirij)


 • Address : s.Tashmarunishta
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Dimitrij (Sv.Dimitrij)


 • Address : s.Vevchani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 75 | | | веќе видена

Инфлацијата мерена преку индексот на трошоците на животот во мај 2024 година, во однос на април 2024 година изнесува 0.9 отсто, објави Државниот завод за ...
сите 52 | | | веќе видена

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 15 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Само една недела не дели од календарското влегување во лето, а веќе на почетокот на јуни влеговме во метеолошкото лето. Но, наместо сончеви топли денови, има ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel