Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
 • Ohrid
 • Struga
 • Skopje
 • Stip
 • Kicevo
 • Debar
 • Tetovo
 • Makedonski Brod
 • Strumica
 • Prilep
 • Veles
 • Mavrovo
 • Kumanovo
 • Vinica
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Krusevo
 • Gevgelija
 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Macedonian eastern orthodox churches
 • Monasteries
 • Non-secular religious associations
 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sv.Jovan Bogoslov


 • Address : s.Otushishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola


 • Address : Vukashin Simovski
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola


 • Address : s.Zhilche
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7473 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola


 • Address : s.Tearce
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Petka


 • Address : s.Sirichino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveta Petka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Annunciation of the Virgin Mary


 • Address : s.Rusjanci
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Annunciation of the Virgin Mary/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Annunciation of the Virgin Mary/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary (Uspenie na Presveta Bogorodica)


 • Address : Dimitar Vlahov 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ascension of Virgin Mary(Uspenie na Presveta Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 87 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 12 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 32 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel