Пребарувањето е оптимизирано за Кичево

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Куманово
 • Прилеп
 • Струмица
 • Охрид
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Велес
 • Струга
 • Кочани
 • Штип
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Радовиш
 • Ресен
 • Виница
 • Дебар
 • Крива Паланка
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Козметика
 • Веледрогерии
 • Аптеки 24 ч
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Лаборатории - Биохемиски
 • Ортопедски Помагала
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Фармацевтски Производи-Трговија
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Здравствени Домови И Заводи
 • Интернистички Ординации
 • Медицински Потрошен Материјал
 • Клиники И Клинички Центри
 • Поликлиники
 • Гинеколошки Ординации
 • Фармации
 • Болници
 • Лекови - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

ДНА АННИ Фарм


 • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈64 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30 • Саб од 08:00 до 15:00

Голем избор на органска, макробиотска и безглутенска храна.

Дејности:

аптеки

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634110923_36.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лица

Промедика


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50-1/5, п.фах 122
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈66 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Промедика е долгогодишен ексклузивен партнер на најреномираните мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата. Промедика е посветена на своите клиенти и дава силна поддршка на нивниот професионален развој преку учество на конгреси, симпозиуми, стручни работилници, саеми и конгреси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301725_76.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Биофарм


 • Адреса: Христијан Карпош 31
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈106 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Биофарм е компанија која од секогаш работи врз основа на истите принципи на кои денес веруваме: квалитетни, билни производи за поздрав и поприроден начин на живот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559040258_98.jpg?t=true&w=300&h=300

Алтеа


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈546 м

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аплек


 • Адреса: Мара Угринова Гина 30
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈1.57 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Артеина


 • Адреса: Гоце Делчев 19
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈114 м

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бел лек


 • Адреса: Маршал Тито 115
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈649 м

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блина


 • Адреса: бул.Ослободување 38
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈282 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 14:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бруно


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито) 107
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈726 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бруно


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈1.09 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Б1


 • Адреса: Маршал Тито 107
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈723 м

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ера медика


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈583 м
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Кичево


 • Адреса: бул.Ослободување б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈220 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравје


 • Адреса: бул.Ослободување б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈610 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Кичево


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито) 1
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈357 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Линова


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито) 121
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈567 м
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 23:00 • Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лити-фарм


 • Адреса: Магистрален пат б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈970 м

Дејности:

аптеки, магацини

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нинекс фарм


 • Адреса: Маршал Тито 20
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈611 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармација Ера


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито) 106
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈85 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармација Ера


 • Адреса: бул.Ослободување б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈283 м
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармацо


 • Адреса: 11-ти Септември 146-б
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈589 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херба


 • Адреса: 11-ти Септември 130-6/1
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈624 м
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херба 2


 • Адреса: Маршал Тито 148-б
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈23 м

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 12 минути ,,ЕВН Хоме во рамките на своите законски надлежности во наредниот период се до започнување на испораката за 2022 година, ќе ги ...
сите 128 | | | веќе видена

Во време на промени и кризи какви што сега минуваме сè поважни се знаењето и вештините на челните луѓе на компаниите. Голем број студии, анализи и истражувања ...
сите 55 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска ќе учествува на 19-тиот состанок на Министерскиот совет на Енергетската заедница што ќе се одржи во Белград, ...
сите 39 | | | веќе видена

Развојот на нови и иновативни технологии е главниот фокус на Фондот за иновации и технолошки развој, кој во моментов поддржува над 780 проекти со инвестиции од ...
сите 15 | | | веќе видена

Новите животни текови носат нови предизвици и потреба од развој на нови производи. Триглав осигурување Живот, по внимателно истражување, а следејќи ги ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи