Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Гостивар

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анаконда 6


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биофарм


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1039 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Болничка аптека, МЦ Гостивар


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 29
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бони-фарм


 • Адреса: Кочо Зози 31
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 11:00 до 19:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ботаник


 • Адреса: Никола Парапунов 1-а
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вивалек


 • Адреса: Браќа Гиноски 20
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гениус фарм


 • Адреса: с.Добри Дол
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1041 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 09:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дити фарм


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 29
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еј и Ем


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 29
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: с.Чајле
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Гостивар


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 3
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 3 Моја аптека


 • Адреса: Никола Парапунов 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Гостивар


 • Адреса: Мајор Чеде Филиповски 240
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Здуње


 • Адреса: с.Здуње
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1048 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Моја Аптека 2


 • Адреса: ЈНА 318
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Сенокос


 • Адреса: с.Сенокос
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1040 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кенан Фармација


 • Адреса: Гоце Делчев 29
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мед Фарм


 • Адреса: с.Чегране
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1047 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Микро Фарм


 • Адреса: с.Дебреше
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1046 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прва градска аптека


 • Адреса: Борис Кидрич 27
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈1049 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

– Изградбата на топловодот од РЕК до Битола се одвива побрзо од планираното, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски при извршениот увид во ...
сите 37 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Јавното претпријатие за државни патишта на 6 септември склучило договор со компании кои се обврзале дека ќе учествуваат во поправката ...
сите 6 | | | веќе видена

Во очекување на повиците од ИПАРД 3 програмата, разговараме со Никица Бачовски, директор на Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи