Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Аптеки
 • Козметика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Адонис


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Социјалистичка револуција) 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ахилеа


 • Адреса: бул.1-ви Мај 233
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вивофарм


 • Адреса: 4-ти Ноември 52
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37 лок.6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈106 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вис Медикус


 • Адреса: Карпош лам.1 лок.7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Генцијана 1


 • Адреса: Ѓорѓи Ѓорѓиев 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Генцијана 2


 • Адреса: Цар Самоил 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делта фарм


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 40
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир


 • Адреса: Стево Патако 1 дп.2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ема фарм


 • Адреса: Солунска 258
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-болница Битола


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Ат пазар


 • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Безистен


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) лок.9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Веро Битола


 • Адреса: Игњат Атанасовски б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Грозд


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ, зграда Грозд б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Јенимаале


 • Адреса: Брегалничка 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Камен мост


 • Адреса: Солунска 234
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Линкестис


 • Адреса: Север и Југ 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Пелистер


 • Адреса: Народни Херои 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Саат Кула


 • Адреса: Цар Самоил 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30 • Саб од 07:30 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, рече дека прогнозите за светската економија „значително се влошија“ од април, ...
сите 50 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шести месец по ред, најтргувани акции на официјалниот пазар се акциите на Комерцијална Банка АД Скопје со истргувани 7.675 акции ...
сите 8 | | | веќе видена

Директорот на РКЕ, Марко Бислимовски во гостувањето во „Само интервју“ на Канал 5 говореше за состојбата со цените на електричната енергија во земјава и ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи