Нашиот тим

Владимир Вецовски

Генерален директор

Виолета Димовска

Маркетинг консултант

Маја Митковска-Крбалески

Маркетинг консултант

Горан Димитровски

Тим лидер на оддел за реализација

Габриела Колевска Стојановиќ

Оддел за финансии

Марика-Ева Димовска-Греца

Оддел за финансии

Сашко Димовски

Маркетинг консултант

Олга Урдаревска

Администратор на база и директен маркетинг услуги

Ивана Сараѓинова

Акаунт менаџер

Ива Матиќ

Веб дизајнер

Мартина Димкоска

Веб дизајнер

Љупчо Зорески

Social Media & Веб администратор

Славен Арсовски

Маркетинг консултант

Марина Вељановска

Маркетинг консултант


Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи