Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кочани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Кочани

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алпи фарм 14


 • Адреса: Никола Карев, с.Оризари 5
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7572 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:30 • Саб од 08:00 до 13:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи фарм 7-Кочани


 • Адреса: Страшо Ербапче 159
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Фарм 6-Кочани


 • Адреса: Кеј на Револуцијата 5/2
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Босилек


 • Адреса: Димитар Влахов 78
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галениум


 • Адреса: 29-ти Ноември 9
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7571 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска аптека


 • Адреса: Кеј на Револуцијата 3
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска аптека 5


 • Адреса: Роза Петрова 101
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска аптека-Кочани


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даре фарм


 • Адреса: с.Чешиново 19
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7571 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Кочани


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 8
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро фарм


 • Адреса: Ангел Донев, с.Оризари 1
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7572 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин фарм-Магно фарм


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 45
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Кочани


 • Адреса: Кеј на Револуцијата 3
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Облешево


 • Адреса: Маршал Тито, с.Чешиново 23/25
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зрновци


 • Адреса: с.Зрновци
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7576 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:30 до 16:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирис 1


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 10
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирис-дент


 • Адреса: Димитар Влахов 65
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирис-3


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Тркање 31
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7568 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 14:30 • Саб од 07:30 до 12:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лек фарм


 • Адреса: ВМРО (Маршал Тито) 15
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7570 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:30 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Росица


 • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) 18
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7571 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 24 | | | веќе видена

Поедноставените постапки за поставување на фотоволтаични електроцентрали за на кров ги даваат првичните резултати. Се зголемува интересот кај граѓаните кои ...
сите 13 | | | веќе видена

Ниту поширока меѓународна акција против корупцијата во Македонија нема да помогне многу ако институциите конечно не профункционираат, бидејќи довербата во ...
сите 104 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи