Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ацерола


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито), нас.Чашка 6
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Болничка аптека-Велес


 • Адреса: Самоборска б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велфарм 2


 • Адреса: Орце Мартинов 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вел-фарм


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 20
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1089 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вита фарм


 • Адреса: Максим Горки 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вита фарм


 • Адреса: Благој Ѓорев 99/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуофарм


 • Адреса: Благој Ѓорев 119
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуромега фарм


 • Адреса: Оливер Китановски (Прва комуна) 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 21:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуромега фарм


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито), с.Градско б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1110 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуромега фарм


 • Адреса: Ангел Мишев 46
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1091 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30 • Нед од 08:00 до 13:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 112
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: Благој Ѓорев 88
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Велес 1


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 56
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Велес 2


 • Адреса: Алексо Демниевски 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Хипократ


 • Адреса: Благој Ѓорев 165
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жива фарм 2


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жива фарм 4


 • Адреса: Благој Ѓорев 93
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жива фарм 6


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1084 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жива Фарм 3


 • Адреса: Благој Ѓорев 37
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жива Фарм 5


 • Адреса: Шефки Сали 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈1090 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 24 | | | веќе видена

Поедноставените постапки за поставување на фотоволтаични електроцентрали за на кров ги даваат првичните резултати. Се зголемува интересот кај граѓаните кои ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи