Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Струга

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Беладона


 • Адреса: Маршал Тито 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бледи


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 09:00 до 16:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 1


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7489 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 10


 • Адреса: Ристо Крле 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 11


 • Адреса: Елпида Караманди 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 4


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7494 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 5


 • Адреса: с.Боровец
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7488 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 6


 • Адреса: с.Октиси
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: 15-ти Корпус 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Струга 2


 • Адреса: 15-ти Корпус 30
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Мислешево


 • Адреса: с.Мислешево
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7502 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Радолишта


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7498 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Струга 1


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карамачоски


 • Адреса: Димитар Влахов 39
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медика


 • Адреса: Ристо Крле 1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 19:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нита фарм 2


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пентамедика


 • Адреса: Маршал Тито 94
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Положани


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Примавита


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 15:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, рече дека прогнозите за светската економија „значително се влошија“ од април, ...
сите 49 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 44 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Аеродромот Франкфурт, најпрометниот центар за воздушен транспорт во Германија, веројатно нема да види олеснување за осакатуваниот ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи