Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Пробиштип

Алтеа 1


 • Адреса: Јаким Стојковски 7-а
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градска Аптека


 • Адреса: Јордан Стојанов 20
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ема-фарм


 • Адреса: Јаким Стојковски 24-А/1
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин


 • Адреса: Јаким Стојковски 69
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јола Фарм


 • Адреса: Пониква 16
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хипократ


 • Адреса: Јаким Стојковски б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Се окрупнува сопственоста во скопската компанија „РЖ услуги“. Самото акционерско друштво вчера преку Берзата извести дека нејзиниот мнозински акционер, Ѓорги ...
сите 14 | | | веќе видена

Не престануваат да поскапуваат кредитите во земјава. Каматната стапка на новоодобрените кредити, иако минорно, сепак, се зголемила во октомври годинава во ...
сите 53 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи