Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Демир Хисар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Демир Хисар

Дехи фарм


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈1117 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро фарм


 • Адреса: Битолска 38
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈1117 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олимпија


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈1117 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 24 | | | веќе видена

Поедноставените постапки за поставување на фотоволтаични електроцентрали за на кров ги даваат првичните резултати. Се зголемува интересот кај граѓаните кои ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи