Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Анифарм


 • Адреса: Јане Сандански 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биолек


 • Адреса: бул.Туристичка 32
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа фарм 12


 • Адреса: Абас Емин 80
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа фарм 7


 • Адреса: 7-ми Ноември 128
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа фарм 9


 • Адреса: с.Велгошти
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 2


 • Адреса: Марко Нестороски 147
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Фарм 8


 • Адреса: Јане Сандански 181-2/1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Витезда


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 18
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галиум Фарм


 • Адреса: Партизанска 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грашница


 • Адреса: Гоце Делчев 171
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравје и убавина


 • Адреса: Партизанска 55-1/2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 1 Охрид


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 23:00 • Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 2 Охрид


 • Адреса: Димитар Влахов 46
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 3 Охрид


 • Адреса: Питу Гули 67
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 4 Охрид


 • Адреса: 7-ми Ноември 1/2
 • Место: Охрид

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кавај


 • Адреса: Радојца Новичиќ 36
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ками Фарм Плус


 • Адреса: бул.Туристичка 47/1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ками-фарм


 • Адреса: Димитар Влахов 54
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лиса Фарм


 • Адреса: Гоце Делчев 252
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Луна


 • Адреса: бул.Туристичка, Ремис 71/2 лок.2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 3 минути Грција, Полска, Малта и Белгија беа меѓу земјите од Европската унија кои денес го отфрлија предлогот за ограничување на цените на ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Јавното претпријатие за државни патишта на 6 септември склучило договор со компании кои се обврзале дека ќе учествуваат во поправката ...
сите 6 | | | веќе видена

– Изградбата на топловодот од РЕК до Битола се одвива побрзо од планираното, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски при извршениот увид во ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи