Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Адонис


 • Адреса: 24-ти Октомври б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:30 • Саб од 08:30 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алтеа


 • Адреса: Маршал Тито 2/1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана Фарм


 • Адреса: с.Босилово 341
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7623 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баланс


 • Адреса: Ленинова 99
 • Место: Струмица

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беладона


 • Адреса: 24-ти Октомври 25
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велнес


 • Адреса: Братство Единство б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вербена


 • Адреса: Панче Пешев 32
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виола


 • Адреса: Братство Единство 36
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Костовски


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Ново Село 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7635 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир


 • Адреса: Димитар Влахов 29
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир


 • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 22:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир 2


 • Адреса: Младинска 13
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еликсир 4


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7620 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ескулап


 • Адреса: Младинска 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм


 • Адреса: с.Куклиш 207
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7621 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Струмица


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 14:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еурофарм-Струмица 2


 • Адреса: Маршал Тито 1/5
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00 • Нед од 08:30 до 14:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жанина


 • Адреса: ТЦ Глобал лок.21
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жанина 2


 • Адреса: Мајка Тереза 3
 • Место: Струмица

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин Моја аптека 3


 • Адреса: Маршал Тито 120
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 254 | | | веќе видена

Собранието денеска ги усвои измените и дополнувањата на Законот за трговија, со што се овозможува работа во недела и државни празници на сите трговци на мало и ...
сите 41 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на ...
сите 168 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска на одбележувањето на 30 години од основањето на Комисијата за хартии од вредност рече дека финансискиот и монетарниот ...
сите 93 | | | веќе видена

Русија, за првпат по револуцијата во 1917-тата, не е подготвена да го плати својот надворешен долг, оддалечувајќи се дополнително од глобалните финансиски ...
сите 19 | | | веќе видена

Зголемени доспеани а неплатени обврски на јавните претпријатија на локално ниво, на јавните здравствени институции, на општните, во образованието. Намалување ...
сите 83 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи