Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Берово

Биомедика фарм


 • Адреса: 23-ти Август 5
 • Место: Берово

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ена-фарм


 • Адреса: Маршал Тито 39
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7614 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин


 • Адреса: Цветан Димов 2-б
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7614 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Русиново


 • Адреса: с.Русиново
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7612 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Софора


 • Адреса: Кеј на Револуцијата 3-а
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7614 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30 • Саб од 09:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фарма медика


 • Адреса: Задарска 38
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7613 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Јавното претпријатие за државни патишта на 6 септември склучило договор со компании кои се обврзале дека ќе учествуваат во поправката ...
сите 6 | | | веќе видена

Во очекување на повиците од ИПАРД 3 програмата, разговараме со Никица Бачовски, директор на Агенција за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот ...
сите 16 | | | веќе видена

Успешно собрани повеќе од 100 потписи за само еден ден (или неколку часа), за поднесената ГРАЃАНСКА ИНИЦИЈАТИВА преку ДИК (Државна изборна комисија) за враќање ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи