Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Неготино

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Бела Фарм


 • Адреса: Маршал Тито 98
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7577 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 21:30

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми.

Дејности:

аптеки

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599049059_25.png?t=true&w=300&h=300

Градска аптека


 • Адреса: Маршал Тито 128
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7577 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 04:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Неготино


 • Адреса: Маршал Тито 154
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7577 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пеонија


 • Адреса: Маршал Тито 150
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7577 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флос фарм


 • Адреса: Маршал Тито 117-1
 • Место: Неготино

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, рече дека прогнозите за светската економија „значително се влошија“ од април, ...
сите 50 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шести месец по ред, најтргувани акции на официјалниот пазар се акциите на Комерцијална Банка АД Скопје со истргувани 7.675 акции ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи