Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Струмица
 • Битола
 • Прилеп
 • Штип
 • Струга
 • Охрид
 • Гостивар
 • Кочани
 • Кичево
 • Велес
 • Кавадарци
 • Радовиш
 • Виница
 • Ресен
 • Дебар
 • Неготино
 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Училишта - основни
 • Училишта - приватни
 • Училишта - средни
 • Училишта за музика
 • Предучилишни установи и детски градинки - приватни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни


Наим Фрашери


 • Адреса: ул.113 7
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пашко Васа


 • Адреса: с.Групчин
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прпарими


 • Адреса: с.Голема Речица
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Раметула Амети


 • Адреса: с.Чифлик
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реџеп Вока


 • Адреса: с.Шипковица 101
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рилиндија


 • Адреса: с.Селце
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7464 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сабедин Бајрами


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симче Настовски


 • Адреса: ул.101, с.Вратница 1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7469 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаик Коница


 • Адреса: с.Доброште
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фан Ноли


 • Адреса: с.Требош
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хасан Тахсини


 • Адреса: с.Рогле
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7483 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шемшово


 • Адреса: с.Шемшово
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11-ти Октомври


 • Адреса: с.Урвич
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11-ти Октомври


 • Адреса: с.Јеловјане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аврам Писевски


 • Адреса: ул.2, с.Бардовци 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Александар Македонски


 • Адреса: ул.1612, реонски центар Аеродром 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Александар Турунџев


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Александар Урдаревски


 • Адреса: ул.1, с.Чучер Сандево 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7491 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алија Авдовиќ


 • Адреса: с.Батинци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7507 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антон Зако Чајупи


 • Адреса: с.Отља
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 116 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 28 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи синоќа најави дека Владата ќе преземе нов пакет мерки во однос на цените на основните прехранбени производи, ...
сите 106 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи