Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Пробиштип

Браќа Миладиновци


 • Адреса: Гоце Делчев 2
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈1079 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванчо Трајков


 • Адреса: Миро Барага б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈1078 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Злетово
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈1083 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола Карев


 • Адреса: Вељко Влаховиќ б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈1080 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Зголемените цени на енергијата и храната повторно ја поттикнаа инфлацијата во 19-те земји кои го користат еврото на највисоката годишна стапка од создавањето ...
сите 164 | | | веќе видена

Растот на цените на млечните производи во маркетите ги пренасочи граѓаните кон производителите. Наќе Михајлов, сточар од штипското село Суво Грло со години ...
сите 42 | | | веќе видена

Ќе останеме без храна, ако продолжи изградбата на фотонапонски централи и други објекти на плодно земјоделско земјиште, реагираат земјоделците. Тие бараат да ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи