Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Виница

Гоце Делчев


 • Адреса: Љупчо Сантов 36
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7579 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Истибања
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7575 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Јакимово
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7578 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: с.Блатец
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7587 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола Парапунов


 • Адреса: с.Драгобрашта
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7585 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славчо Стојменски


 • Адреса: Бел Камен 7
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7579 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 115 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 38 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи синоќа најави дека Владата ќе преземе нов пакет мерки во однос на цените на основните прехранбени производи, ...
сите 106 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи