Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Струга

Ашим Агуши


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1102 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бафтиар Бануши


 • Адреса: с.Заграчан
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браќа Миладиновци


 • Адреса: Јово Стефановски-Риле
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1103 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Јабланица б.б.
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Единство


 • Адреса: с.Октиси
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зини Хани


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1095 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јахја Кемал Колеџ


 • Адреса: Мислешевски Пат б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1105 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јосип Броз Тито


 • Адреса: Димче Ковачески 64
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Климент Охридски


 • Адреса: с.Дрслајца
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1100 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мурат Лабуништи


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нури Мазари


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1096 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страшо Пинџур


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈1094 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џемаили Орхан


 • Адреса: с.Горно Татеши
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Текстилната индустрија ќе ја преживее зимава, но изгледите од потреси напролет се големи со оглед дека нивните европски партнери може да ги намалат нарачките ...
сите 185 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 112 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Порталот „ Пари “ , ексклузивно дојде до листата на ТОП 10 најуспешни извршители во Македонија за 2021 година. Жените извршителки и ...
сите 16 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи