Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Дебар

Мустафа Кемал Ататурк


 • Адреса: с.Центар Жупа
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈1068 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неџати Зекирија


 • Адреса: с.Коџаџик
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈1073 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пенестија


 • Адреса: Вељко Влаховиќ 16
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ристе Ристевски


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈1063 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саид Најдени


 • Адреса: Ице Ристевски б.б.
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Текстилната индустрија ќе ја преживее зимава, но изгледите од потреси напролет се големи со оглед дека нивните европски партнери може да ги намалат нарачките ...
сите 185 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 113 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Порталот „ Пари “ , ексклузивно дојде до листата на ТОП 10 најуспешни извршители во Македонија за 2021 година. Жените извршителки и ...
сите 15 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 37 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи