Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Прилеп

Блаже Конески


 • Адреса: Самоилова 15
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вера Циривири -Трена


 • Адреса: с.Дебреште
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7525 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Мечкин Камен 2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Добре Јованоски


 • Адреса: 11-ти Октомври 145
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓорче Петров


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исмаил Ќемали


 • Адреса: с.Црнилиште
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7528 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јонче Смугрески


 • Адреса: с.Обршани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кире Гаврилоски-Јане


 • Адреса: Јоска Јорданоски 46
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Канатларци
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Климент Охридски


 • Адреса: Ленин б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: Борка Талески 64
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Круме Волнароски


 • Адреса: с.Тополчани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лирија


 • Адреса: с.Житоше
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7526 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манчу Матак


 • Адреса: Македонски Просветители, с.Кривогаштани 9
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мирче Ацев


 • Адреса: с.Лажани
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7527 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ордан Михајловски Оцка


 • Адреса: Орде Тутески 19
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пецо даскалот


 • Адреса: с.Долнени
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рампо Левката


 • Адреса: Цар Самоил 1-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страшо Пинџур


 • Адреса: с.Мало Коњари
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 162 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

До крај на годината очекувам да го распишеме јавниот повик за изградба на третата фаза на пругата на Коридор 8, односно од Крива Паланка до граничниот премин ...
сите 39 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 129 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи