Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Александар Турунџев


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браќа Миладиновци


 • Адреса: с.Добрушево
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горѓи Сугарев


 • Адреса: Димитар Влахов 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: 29-ти Ноември 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: Ѓорче Петров 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: Даме Груев 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: с.Карамани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7557 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7557 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елпида Караманди


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: бул.1-ви Мај 274
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коле Канински


 • Адреса: Бранко Радичевиќ б.б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коле Канински


 • Адреса: с.Буково
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7557 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: с.Ивањевци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крсте Петков Мисирков


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Климент Охридски


 • Адреса: Димче Лахчански б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славко Лумбарковски


 • Адреса: с.Бач
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7577 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славко Лумбарковски


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7563 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стив Наумов


 • Адреса: Стив Наумов 93
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тодор Ангелевски


 • Адреса: Илинденска 82
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 126 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи синоќа најави дека Владата ќе преземе нов пакет мерки во однос на цените на основните прехранбени производи, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи