Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Штип

Ванчо Прке


 • Адреса: Васил Главинов б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванчо Прке


 • Адреса: Крсте Мисирков б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванчо Прке


 • Адреса: с.Селце
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7571 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: нас.Три чешми
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Иво Лола Рибар 179
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7568 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Шашнаварлија
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димитар Влахов


 • Адреса: Џемал Бједиќ 9-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен музички училишен центар Сергеј Михајлов


 • Адреса: Рајко Жинзифов б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М.М.Брицо


 • Адреса: Маршал Тито, с.Лозово б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славејко Арсов


 • Адреса: Крушевска Република 68
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страшо Пинџур


 • Адреса: с.Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7565 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тошо Арсов


 • Адреса: бул.ЈНА б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тошо Арсов


 • Адреса: с.Чардаклија
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тошо Арсов


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7565 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тошо Арсов


 • Адреса: с.Почивало
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7582 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 116 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 28 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи синоќа најави дека Владата ќе преземе нов пакет мерки во однос на цените на основните прехранбени производи, ...
сите 106 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи