Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Куманово

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Антон Зако Чајупи


 • Адреса: с.Отља
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајрам Шабани


 • Адреса: Карл Маркс 52
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Битолски Конгрес


 • Адреса: с.Лопате
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7505 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браќа Миладиновци


 • Адреса: Народна Револуција 43
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браќа Рибар


 • Адреса: с.Табановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вера Которка


 • Адреса: с.Клечовце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7520 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вук Караџиќ


 • Адреса: Браќа Филиповиќ 17
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Агино село
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дитурија


 • Адреса: с.Липково
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јероним Дерада


 • Адреса: с.Черкези
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карпош


 • Адреса: с.Умин Дол
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Романовце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7511 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: Никшичка б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: с.Орашац
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7520 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крсте Мисирков


 • Адреса: Народна Револуција 43
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Култура


 • Адреса: с.Матејче
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магдалена Антова


 • Адреса: ул.110 5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наим Фрашери


 • Адреса: Вук Караџиќ б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рилиндија


 • Адреса: с.Лојане
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Светозар Марковиќ


 • Адреса: с.Старо Нагоричане
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 88 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 26 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 23 | | | веќе видена

Британскиот милијардер, менаџер на хеџ фонд, Сер Крис Хон, си платил 276 милиони фунти оваа година - повеќе од 1 милион фунти за секој работен ден. Сепак, ...
сите 3 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Инклузивност и широка вклученост на голем број граѓани, на граѓанскиот и бизнис секторот, на институции, млади и ранливи групи, е ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи