Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Атанас Нивичански


 • Адреса: с.Нова Маала
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7615 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Борис Трајковски


 • Адреса: с.Моноспитово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7626 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боро Џони


 • Адреса: Ѓорги Трајков б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Видое Подгорец


 • Адреса: 1-ви Мај 34
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7617 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Видое Подгорец


 • Адреса: с.Колешино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7633 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Видое Подгорец


 • Адреса: с.Мокриево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7634 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Герас Цунев


 • Адреса: с.Просениково 80
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Вељуса 208
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7610 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Босилово 259
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7623 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Василево 36
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7615 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Ангелци
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Седларце
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7610 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Едрениково
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7609 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Сушево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7610 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Дукатино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7604 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Владевци
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7610 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: с.Куклиш 99
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7621 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Радово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7624 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7620 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мануш Турновски


 • Адреса: Св.Климент Охридски 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7635 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 151 | | | веќе видена

Џафедин Сулејмани од долненското село Црнилиште смета дека младите во руралните средини, не знаат за мерки и можности за вработување. Бара повеќе информираност ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Активностите спроведени во текот на минатата година имаат успешна завршница. Стопанска банка Битола информира дека е остварен ...
сите 40 | | | веќе видена

Народната банка обезбедува финансиска едукација преку која ги информира граѓаните за ризиците од кибернапади, како што е измамата преку сомнителни пораки ...
сите 8 | | | веќе видена

Весникот „Берлинер моргенпост“ објави дека потрошувачите во Германија годинава ќе треба да издвојат значително повеќе пари за струја и парно во споредба со ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи