Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гостивар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Училишта - основни во Гостивар

Врапчиште


 • Адреса: с.Врапчиште
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7472 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Браќа Блажески 6
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градец


 • Адреса: с.Градец
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓон Бузуку


 • Адреса: с.Србиново
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Единство Башкими Бирлик


 • Адреса: Панче Попоски 35
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Исмаил Ќемали


 • Адреса: Ленинградска б.б.
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лириа


 • Адреса: с.Вруток
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мустафа Кемал Ататурк


 • Адреса: Павле Аврамовски 52
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наим Фрашери


 • Адреса: с.Неготино
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прпарими


 • Адреса: с.Чегране
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сали Лиси


 • Адреса: с.Добри Дол
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7471 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаик Коница


 • Адреса: с.Дебреше
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Јапонија и Кореја фрлија милијарди долари на девизниот пазар за да ја поддржат вредноста на нивните соодветни валути во однос на ...
сите 115 | | | веќе видена

Во екот на една од најголемите енергетски кризи, која силно удира по џебот на граѓаните, стравот од смрзнати станови и домови се наметнува како сериозна грижа. ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи