Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Strumicë
 • Manastir
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Veles
 • Kumanovë
 • Stip
 • Ohër
 • Makedonski Brod
 • Gjevgjeli
 • Bogdanc
 • Berovë
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Mavrovë
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Zgarë
 • Ketering
 • Restorante - Piceri
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Bistro
 • Restorante Për Dasma
 • Restorante - Turke
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Star Boem


 • Adresa: Naselba Goce Delcev, R1102
 • Vendi: Shkup

Национален ресторан

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712927672_94.jpg?t=true&w=300&h=300

Imperator


 • Adresa: f.Janзishte
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperia Vrv


 • Adresa: f.Saraqine
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Nole


 • Adresa: Marshal Tito 166
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Tedi


 • Adresa: Marshal Tito f.Bлrvenicл 29
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Tusi


 • Adresa: f.Blace
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj zmija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leshnik


 • Adresa: f.Tearcл
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lezet


 • Adresa: Bllagoja Toska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merak


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 29
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plus Kafe


 • Adresa: Gjorçe Petrov 76
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran Baçillo


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7461 км
 • Orari i punës: Pr - Sh nga 14:00 deri më 23:00 • D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sim-PeKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizion 3


 • Adresa: Drenovec p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

10-ka Desetka


 • Adresa: Strasho Pinxhur 15
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7577 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Angeli


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

60-ka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

62 Tocko


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aj po edna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajhan Ais


 • Adresa: Petre Prliçko 3-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 87 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Рекорден пораст на трошоците за живот ја претвори Велика Британија од нација на потрошувачи во нација на штедачи, покажува ново истражување. „Бурниот период на ...
сите 45 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj