Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane në Stip

Esnaf/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostilnica Mile


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman kjoshe


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 42
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Daco/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meana Tradicija


 • Adresa: Bregallniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7566 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motel Vinska KuqaKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sedenka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtipska kuqa


 • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7566 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taze2020


 • Adresa: Kej Marshall Tito 37 lok.43
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj