Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane në Kavadar

Bobi-rk Chardak


 • Adresa: Proleterska, f.Rosoman 25
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esnaf Golçevi


 • Adresa: Tregu i gjelbërt 34-a
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman Pazar


 • Adresa: Tregu i gjelbërt 29
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dane


 • Adresa: Nikola Minçev 1
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kjiro


 • Adresa: Vëllezërit Haxhi-Tefovi 36
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj LepiKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Marko


 • Adresa: Tregu i gjelbërt p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Pajce


 • Adresa: Rashanec, f.Leskoec 4
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kebapchilnica 48Kategoritë:

qebaptore, mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ki Pere u Vatasha


 • Adresa: Ilзo Dimov, f.Vatasha 4
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7577 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maxhirka


 • Adresa: Metodi Xhunov Xhiko 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 12:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MonakoKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sopotski Esnaf


 • Adresa: Marshal Tito, f.Sopot 3
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7572 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Staro Maalo


 • Adresa: Vлllezлrit Haxhi-Tefovi 36
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 13 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj