Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Stip
 • Veles
 • Kërçovë
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Probistip
 • Gjevgjeli
 • Krushevë
 • Mavrovë
 • Radovis
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante - piceri
 • Qebaptore
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Skarë Me Kilogram
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Ushqime Të Gatuara
 • Ketering
 • Mehane
 • Byrektore
 • Furra Buke
 • Pastiçeri
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Meksikane
 • Bufe Sallatash
 • Petullabërës
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - ushqim i shpejtë

Burger King


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger Tajo


 • Adresa: Marshal Tito 54/12 lok.7
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger house


 • Adresa: Jane Sandanski 118
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daiti


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajti


 • Adresa: Qendra e re tregtare lok.120
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Dini


 • Adresa: Marshal Tito 54-l
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Haus


 • Adresa: Jane Sandanski 65/5
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner King/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner expres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast Food Redza


 • Adresa: Marshal Tito baraka 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast Food Rida


 • Adresa: Ilindenska 6
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast food Anis


 • Adresa: rr.101, f.Kamenjan 43
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8 kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Elf


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green 2021/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gril tajm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hot Doner


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani FM


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh - D nga 15:30 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KFC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Dini


 • Adresa: Dervish Cara 55
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 119 | | | веќе видена

Рекорден пораст на трошоците за живот ја претвори Велика Британија од нација на потрошувачи во нација на штедачи, покажува ново истражување. „Бурниот период на ...
сите 45 | | | веќе видена

Неизвесно е што ќе се случува со каматните стапки. Ако Европската централна банка почне да ја намалува каматната стапка тоа ќе има ефект и кај нас, меѓутоа ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj