Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante për dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane në Kumanovë

Bugjo


 • Adresa: Done Bozhinov 46
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doma


 • Adresa: Brigada e 3-të Maqedonase 36/2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gracia


 • Adresa: rr.38 nr.7
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gril kafe Kalimero


 • Adresa: Sheshi Jugosllavia e Re p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Baba Cana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kobra


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 58
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manto


 • Adresa: Narodna Revollucija p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mehane Pet'L


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snekchat


 • Adresa: Marshall Tito 79
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

U Sokache


 • Adresa: Profesor Mijalkoviq 2
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Германската уредувачка мрежа (РНД) објави извештај на новинарот Торстен Фукс, кој зборуваше за животот во Хрватска како „најмладата членка на Европската унија ...
сите 18 | | | веќе видена

Лани се регистрирани 32.971 трансакција за продажба и закуп на недвижнини. Од нив 23.545 се за купопродажби на недвижности и 9.426 закупи на недвижен имот. Ова ...
сите 18 | | | веќе видена

Во текот на оваа година во Србија на странци се издадени вкупно 13.464 работни дозволи. Лични работни дозволи добиле 321 лице, од кои 12 такви дозволи ...
сите 8 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 123 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj